Штроборез Intertool DT-0200
Відео 1Фото 13 |
Intertool DT-0200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-0200
Усі ціни 11 →Штроборез Intertool DT-0200 | 3 330 грн. |
Intertool Intertool DT-0200 129269 | 4 499 грн. |
Штроборіз Intertool DT-0200 | 3 599 грн. |
Штроборіз 1400Вт, 9000 об / хв, диск 125мм, гл. пропилу 8-30мм, шир. пропи | 4 499 грн. |
Intertool Штроборез Intertool 1400 Вт 125 мм (DT-0200) | 3 330 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →