Точильний верстат Intertool DT-0850 100 мм / 250 Вт 230 В
Відео 1Фото 3 |
Intertool DT-0850 100 мм / 250 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-0850 100 мм / 250 Вт 230 В
Усі ціни 13 →Станок для заточки Intertool DT-0850 | 1 187 грн. |
Intertool Intertool DT-0850 128817 | 1 399 грн. |
Станок для заточки цепей 250 Вт INTERTOOL DT-0850 | 1 299 грн. |
Intertool Станок для заточки цепей Intertool 250 Вт 100 мм (DT-0850) | 1 079 грн. |
Верстат для заточування Intertool DT-0850 | 1 399 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →