Ножівка Intertool HT-3308
Intertool HT-3308 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-3308
Усі ціни 6 →Ножівка з металу 150 мм INTERTOOL HT-3308 | 119 грн. |
Ножівка по металу INTERTOOL 150 мм, пластикова рукоятка HT-3308 | 119 грн. |
Ножівка по металу 150 мм INTERTOOL HT-3308 (83266) | 149 грн. |
Ножівка з металу INTERTOOL HT-3308 | 149 грн. |
Ножування металу 150 мм INTERTOOL HT-3308 | 164 грн. |
Ножівка по металу Intertool 150 мм обгумована ручка (HT-3308) | 119 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →