Ножівка Intertool HT-3109
Intertool HT-3109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-3109
Усі ціни 9 →Intertool Intertool HT-3109 | 259 грн. |
Ножовка по дереву 500 мм с тефлоновым покрытием, каленый зуб, 3-ая заточка | 259 грн. |
Ножівка по дереву Intertool 500 мм з тефлоновим покриттям (HT-3109) | 269 грн. |
Ножівка по дереву 500 мм з тефлоновим покриттям, розжарений зуб, 3-є заточ | 359 грн. |
Ножівка з дерева INTERTOOL з тефлоновим покриттям 500мм (HT-3109) | 259 грн. |
ще 4 пропозиції
Модифікації моделі:
- Модель HT-3107 — довжина полотна 400 мм, вага 438 р
- Модель HT-3108 — довжина полотна 450 мм, вага 458 г
- Модель HT-3109 — довжина полотна 500 мм, вага 521 г
Модификації Intertool HT-3109
Ціни на Intertool HT-3109 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-3107 | від 239 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool HT-3108 | від 249 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-3109 | від 259 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →