Ножівка Tolsen 30051
Відео 1Фото 5 |
Tolsen 30051 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 30051
Усі ціни 7 →Ножовка Tolsen мини 150 мм (30051) 30051 | 172 грн. |
Міні-ножівка Tolsen 150 мм (30051) | 113 грн. |
Ножівка Tolsen міні 150 мм (30051) | 228 грн. |
Міні-ножівка Tolsen 150мм (30051) | 113 грн. |
Ножівка по металу Tolsen 150мм (30051) | 153 грн. |
Ножівка Tolsen міні 150 мм (30051) | 132 грн. |
Ножівка Tolsen міні 150 мм (30051) | 159 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →