Ножівка Intertool HT-3132
Фото 4 |
Intertool HT-3132 550 мм700 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-3132
Усі ціни 7 →Intertool Intertool HT-3132 | 509 грн. |
Ножівка з пінобетону, 700 мм INTERTOOL HT-3132 | 507 грн. |
Ножівка по пінобетону INTERTOOL HT-3132 | 509 грн. |
Ножівка з пінобетону, 700 мм INTERTOOL HT-3132 | 509 грн. |
Ножівка з пінобетону, 700 мм INTERTOOL HT-3132 (53112) | 509 грн. |
Ножівка з пінобетону INTERTOOL HT-3132 | 509 грн. |
Ножівка по пінобетону Intertool 700 мм (HT-3132) | 509 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель HT-3131 — довжина полотна 550 мм, вага 833 р
- Модель HT-3132 — довжина полотна 700 мм, вага 1000 г
Модификації Intertool HT-3132
Ціни на Intertool HT-3132 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-3131 | від 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Intertool HT-3132 | від 507 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →