Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Ножівки   /   Intertool

Ножівка Intertool HT-3143

Фото - Ножівка Intertool HT-3143
Відео 1Фото 2
Intertool HT-3143
Тип
садова
Призначення
по дереву
Складана
Довжина полотна
180 мм
Кількість зубів на дюйм (TPI)
7
Заточення зубів
тригранна
Матеріал рукоятки
гума
Регульована ручка
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool HT-3143

Усі ціни 11 →

Ножовка садовая складная 254 мм INTERTOOL HT-3143 HT3143

Назначение Ножовка садовая складная INTERTOOL HT-3143 – прекрасный помощник в обрезке веток. С ее помощью... щепридают ухоженный и здоровый вид саду, деревьям, кустарникам и пр. Прочное лезвие Пила острая и прочная, т.к. изготовлена из японской стали SK5. Повышенное содержание углерода в сплаве делает ее более устойчивой к нагрузкам и сохраняет остроту режущей кромки надолго.
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
212 грн.

Пила ручна для обрізання гілок садова Intertool 254 мм x 7T x 1" x 3D складана HT-3143

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
273 грн.

Ножівка садова складана 210 мм INTERTOOL HT-3143 (21385)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Elecat З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
446 грн.

Ножівка садова Intertool 254 мм x 7T x 1" x 3D складна (HT-3143)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PowerDepot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
323 грн.

Ножівка садова Intertool 254 мм x 7T x 1" x 3D складна (HT-3143)

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
369 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Intertool HT-3143

Відеоогляди