Ножівка Intertool HT-3103
Intertool HT-3103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-3103
Усі ціни 14 →Intertool Intertool HT-3103 | 119 грн. |
Ножовка по дереву с каленым зубом 500 мм, 55 HRC INTERTOOL HT-3103 | 119 грн. |
Ножівка по дереву Intertool HT-3103 з розжареним зубом 55 HRC 500 мм (HT-3 | 125 грн. |
Ножівка по дереву з розпеченим зубом 500 мм, 55 HRC INTERTOOL HT-3103 | 200 грн. |
Ножівка по дереву з гартованим зубом 500 мм, 55 HRC INTERTOOL HT-3103 | 219 грн. |
ще 9 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель HT-3101 — довжина полотна 400 мм, вага 250 г
- Модель HT-3102 — довжина полотна 450 мм, вага 438 р
- Модель HT-3103 — довжина полотна 500 мм, вага 479 р
РекомендуємоПорівняти в таблиці →