Ножівка Intertool HT-3142
Фото 4 |
Intertool HT-3142 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-3142
Усі ціни 7 →Intertool Intertool HT-3142 117450 | 169 грн. |
Ножівка INTERTOOL садова складана 180мм HT-3142 | 204 грн. |
Ножівка садова Intertool HT-3142s - складана 180 мм 7 зубів х 1" (DR-00000 | 192 грн. |
Ножівка садова, складана 180 мм, 7 зуб/дюйм, потрійне заточування INTERTOO | 269 грн. |
Ножівка садова складана INTERTOOL 180мм (HT-3142) | 169 грн. |
Ножівка садова складана 180 мм INTERTOOL HT-3142 (58163) | 169 грн. |
Ножівка садова, складана 180мм, 7 зуб/дюйм, потрійне заточування INTERTOOL | 186 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →