Ліхтарик Intertool LB-0102
Intertool LB-0102 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LB-0102
Усі ціни 20 →Intertool Intertool LB-0102 128298 | 599 грн. |
Фонарь туристический Intertool аккумуляторный (LB-0102) | 600 грн. |
Ліхтар акумуляторний 1 LED 5 W + 25 LED INTERTOOL LB-0102 | 599 грн. |
Intertool Фонарь аккумуляторный Intertool 1LED 5W + 25 LED (LB-0102) | 569 грн. |
Ліхтар світлодіодний акумуляторний INTERTOOL LB-0102 Black/Red ручний пере | 870 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →