Ліхтарик Intertool LB-0101
Intertool LB-0101 |
|
Недорогий багатоцільовий ручний LED-ліхтар із функцією кемпінгового світильника, вбудованим акумулятором та зарядкою від побутової електромережі. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2017 року. Відрізняється універсальністю та наявністю вбудованої свинцево-кислотної акумуляторної батареї, ємності якої достатньо на 10-12 годин безперервної роботи пристрою. Ручний світлодіодний ліхтар Intertool LB-0101 здатний працювати в двох основних режимах: звичайного пошукового ліхтаря-прожектора, що забезпечує максимальну дальність променя до 100 м, і кемпінгового ліхтаря, роботу якого забезпечує масив світлодіодних випромінювачів на відкидній панелі.
освітлену зону). Завдяки невисокій вартості та помірній вазі 550 г, ця модель підійде найширшому колу користувачів. Вона може застосовуватися з господарською метою, на пікніках або в туристичних походах. Такий ліхтар здатний висвітлити кемпінгову намет і забезпечити хорошу видимість при пересуванні по слабко освітленій дорозі або стежці. Буде корисний на нічній рибалці та в мисливському таборі. Завдяки вбудованому акумулятору здатний відігравати роль резервного джерела світла під час блекауту. Повне заряджання акумулятора від побутової електромережі з напругою 220 В займає до 15 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool LB-0101
Усі ціни 11 →Intertool Intertool LB-0101 128297 | 279 грн. |
Фонарь аккумуляторный 1 LED 5W+15 SMD INTERTOOL LB-0101 Красный | 399 грн. |
Intertool Фонарь аккумуляторный Intertool 1 LED 5W+15 SMD (LB-0101) | 279 грн. |
Ліхтар світлодіодний акумуляторний INTERTOOL LB-0101 Black/Red ручний пере | 499 грн. |
Ліхтар акумуляторний 1 LED 5W+15 SMD INTERTOOL LB-0101 | 379 грн. |