Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Ліхтарики   /   Intertool

Ліхтарик Intertool LB-0112

Фото - Ліхтарик Intertool LB-0112
Фото 7
Intertool LB-0112
Колір
Типдопоміжне освітлення
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди
Модель діодаLED SMD
Піковий світловий потік100 лм
Кут світіння (засвічування)120 °
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора800 мАгод
Час роботи (режим Low)6 год.
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
Інше
Безконтактне управління
Матеріал корпусапластик
Довжина12.2 см
Вага180 г
Офіційний сайтintertool.ua
Дата додавання на E-Katalogвересень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool LB-0112

Усі ціни 19 →

Світильник акумуляторний настінний 20 SMD, вуличний, сонячна панель, датчик руху INTERTOOL (LB-0112) UA LB-0112

Sota.storeМенше року
(Київ)
Поскаржитись
149 грн.

Светильник аккумуляторный настенный Intertool LB-0112 (20SMD, уличный, солнечная панель, датчик движения, 800 МАч)

Назначение Настенный уличный прожектор на солнечной батарее с датчиком движения используется для освещения придомовых уча... щестков, улиц, террас, летних беседок и других территорий, которые нужно осветить. Экономичный Фонарь оснащен датчиком движения, что делает его работу максимально экономичной, так как свет включается лишь в случае необходимости. Заряжается от солнечного
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
150 грн.

Ліхтар вуличний LED акумуляторний настінний Intertool LB-0112 3Вт x 100Лм x 1200мAч 1

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
231 грн.

Світильник акумуляторний настінний 20SMD, вуличний, сонячна панель, датчик руху INTERTOOL LB-0112 (9298)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Elecat З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
356 грн.

Настінний вуличний прожектор Intertool на сонячній батареї з датчиком руху LB-0112

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
268 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Intertool LB-0112