Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Ліхтарики   /   Intertool

Ліхтарик Intertool LB-0125

Фото - Ліхтарик Intertool LB-0125
Фото 8
Intertool LB-0125
Колір
Типручне
Характеристики
Тип ламписвітлодіод з відбивачем / +SMD /
Модель діодаCree XHP50
Піковий світловий потік650 лм
Регулювання фокуса
Рівнів яскравості2
Додаткові режими3 шт.
стробоскоп
маяк
світильник
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора1800 мАгод
Час роботи (режим Low)2 год.
Час зарядки3 год
USB-порт для зарядкиType-C
Індикатор рівня заряду
Функція Power Bank
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
USB-кабель для заряджання
Інше
Ударостійкість
Матеріал корпусапластик
Вага240 г
Офіційний сайтintertool.ua
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool LB-0125

Усі ціни 8 →

Фонарь аккумуляторный ручной Intertool LB-0125, (мульти, 6 режимов, 10 SMD LEDx2 W, 1800 МАч)

Ручной фонарик станет незаменимым помощником в различных бытовых работах, в туристических походах, на рыбалке, а также обес... щепечит качественное освещение рабочего пространства. В чрезвычайных обстоятельствах также может использоваться как автономный источник света при отсутствии электросети и в полевых условиях. Удобный и функциональный Компактные размеры фонарика
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
300 грн.

Ліхтар ручний Intertool - 2+10Вт x 650Лм x 1800мAг 6 (LB-0125)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EPOCH З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
697 грн.

Ліхтар ручний Intertool 2+10Вт x 650Лм x 1800мAч 6 (LB-0125)

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
637 грн.

Ліхтар ручний акумуляторний Intertool LB-0125 2+10Вт x 650Лм x 1800мAч 6

Маркетплейс: Rozetka.ua  Verdeluxe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
481 грн.

Ліхтар ручний Intertool 2+10Вт x 650Лм x 1800мAч 6 (LB-0125)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
680 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Intertool LB-0125