Оптичний нівелір Intertool MT-3010
Відео 1Фото 8 |
Intertool MT-3010 |
|
Оптичний нівелір з об'єктивом діаметром 34 мм, що дає 20-кратне збільшення. Прилад забезпечує точність вимірів у висоті в межах 2.5 мм. Поле зір нівеліру Intertool MT-3010 має кут 1 ° 20 '. Конструкція приладу дозволяє можливість компенсації діапазону нівелювання в межах ±15'. Вимірювальний інструмент постачається в комплекті з міцним пластиковим кейсом, що захищає пристрій під час транспортування або під час зберігання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-3010
Усі ціни 12 →Оптический нивелир Intertool MT-3010 | 3 330 грн. |
Оптичний нівелір Intertool (MT-3010) | 3 599 грн. |
Intertool Intertool MT-3010 | 3 999 грн. |
Оптический нивелир 20-кратное увеличение INTERTOOL MT-3010 | 3 999 грн. |
Оптичний нівелір INTERTOOL МТ-3010 | 2 930 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →