Оптичний нівелір Bosch GOL 32 D Professional 0601068500
Відео 1Фото 4 |
Bosch GOL 32 D Professional 0601068500 |
|
Діапазон роботи компенсатора — ±15'. Тип демпфера – магнітний.
Модель 0601068500 поставляється без штатива і рейки, а в комплекті моделі 0601068502 є штатив і рейка
Професійний оптичний нівелір для виконання геодезичних операцій, необхідних для прив'язування та розмітки при виконанні будівельних робіт. Цифри 32 у назві приладу означають кратність збільшення об'єктиву (що має діаметр 36 мм). Нівелір Bosch GOL 32 D Professional може використовуватися для виконання вимірювань на відстані до 120 м. Виробник заявляє, що похибка не перевищує ±1 мм на 30 м. Корпус нівеліру забезпечує захист від пилу та бризок (клас захисту IP 54). Прилад поставляється у жорсткому кейсі, призначеному для зберігання та безпечного транспортування вимірювального інструменту. У комплект також входять юстирувальні інструменти та виска для точного позиціонування нівеліра над певною точкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GOL 32 D Professional 0601068500
Усі ціни 35 →Оптический нивелир Bosch GOL 32 D Professional 0601068500 | 9 500 грн. |
Оптичний нівелір Bosch GOL 32 D Professional 0601068500 | 11 039 грн. |
Оптический нивелир Bosch Professional GOL 32 D в кейсе 0601068500 | 11 039 грн. |
Нівелір оптичний Bosch GOL 32 D Professional (0601068500) 0601068500 | 11 039 грн. |
Оптичний нівелір Bosch GOL 32 D Professional 0601068500 | 11 039 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →