Лазерний нівелір Intertool MT-3067
Фото 11 |
Intertool MT-3067 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-3067
Усі ціни 12 →Лазерний нівелір Intertool MT-3067 | 3 989 грн. |
Уровень лазерный Intertool MT-3067 | 4 087 грн. |
Рівень лазерний Intertool (MT-3067) | 4 499 грн. |
Intertool Intertool MT-3067 | 4 999 грн. |
Уровень лазерный 360 град, 3 лазерные головки, зеленый лазер INTERTOOL MT- | 4 999 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →