Лазерний нівелір Stanley Cross90 STHT77592-1
Фото 10 |
Stanley Cross90 STHT77592-1 12 м16 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley Cross90 STHT77592-1
Усі ціни 16 →STANLEY STHT77592-1 | 8 976 грн. |
Рівень лазерний Cross90 STANLEY STHT77592-1 | 8 976 грн. |
Нивелир лазерный Stanley Cross90 (STHT77592-1) | 8 976 грн. |
Рівень лазерний Cross90 STANLEY STHT77592-1 | 8 976 грн. |
Рівень лазерний Stanley Cross90 (STHT77592-1) | 8 977 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Stanley Cross90 STHT77592-1
Ціни на Stanley Cross90 STHT77592-1 |
---|---|---|---|---|
Stanley Cross90 STHT77502-1 | від 6 145 грн. | 17 пропозицій | ||
Stanley Cross90 STHT77592-1 | від 8 258 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →