Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Будівництво   /   Детектори проводки   /   Intertool

Детектор проводки Intertool MT-3091

Фото - Детектор проводки Intertool MT-3091
Фото 5
Intertool MT-3091
Виявлення
електропроводка
50 мм
чорний метал (сталь)
100 мм
кольоровий метал (мідь)
80 мм
дерев'яні конструкції
20 мм
Світлова індикація
Визначення глибини розташування
Дисплей
з підсвіткою
Точність вимірювань
10 мм
Автовимкнення
5 хв
Джерело живлення
"Крона"
Макс. час роботи
6 год
Батарея в комплекті
Кейс (сумка)
Габарити
199x82x21 мм
Вага
160 г
Офіційний сайт
ua.intertool.ua
Дата додавання на E-Katalog
січень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool MT-3091

Intertool Intertool MT-3091

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 249 грн.

Детектор проводки, макс. глибина 10 см, кольоровий дисплей INTERTOOL MT-3091 MT3091

Призначення Детектор проводки – чудовий помічник під час ремонту майстрам та будівельникам-професіоналам. Цей пристрій значно полегшить, прискорить та убезпечить вашу роботу, виявляючи приховані комунікації усередині стін, підлог чи стель. Універсальне застосування Дозволяє виявити у спорудах: - Кольорові метали, а... щерматуру, електричні дроти, труби (крім
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 115 грн.

Детектор проводки, макс. глибина 100 мм, кольоровий дисплей INTERTOOL (MT-3091) UA MT-3091

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 599 грн.

Детектор прихованого проведення Intertool 100 мм MT-3091

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 965 грн.

Динаміка цін на Intertool MT-3091