Клейовий пістолет Intertool RT-1103
Фото 6 |
Intertool RT-1103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool RT-1103
Усі ціни 15 →Intertool Intertool RT-1103 (60(185) Вт, 230 В, 10.8-11.5 мм, 2-20 г/мин, | 199 грн. |
Intertool Пистолет клеевой Intertool 60(185) Вт, 165-180 °C, 10.8-11.5 мм, | 179 грн. |
Клейовий пістолет Intertool 60 Вт (RT-1103) | 179 грн. |
Пістолет клейовий Intertool 60Вт 10.8-11.5мм вимк. RT-1103 | 187 грн. |
Пістолет клейовий 60Вт, 230В, 165-180°C під стрижні 10.8-11.5мм, 8-20 г/ми | 182 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →