Клейовий пістолет Intertool RT-1107
Відео 1Фото 5 |
Intertool RT-1107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool RT-1107
Усі ціни 12 →Intertool Intertool RT-1107 (120(3360) Вт, 230 В, 10.8-11.5 мм, 13-30 г/ми | 399 грн. |
Клейовий пістолет Intertool 120 Вт (RT-1107) | 343 грн. |
Пістолет клейовий Intertool 120Вт RT-1107 | 404 грн. |
Пістолет клейовий 120(360)Вт, 230В, 100-220°C під стрижні 10.8-11.5мм, 13- | 600 грн. |
Пістолет клейовий 120 Вт, 230 В, 100-220 °C під стрижні 10.8-11.5 мм, 13-3 | 499 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →