Бойлер IQ Therm Classic CLV120
7 392 грн. Купити! IQ-Therm Водонагрівач IQ-therm Classic-CLV120Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
IQ Therm Classic CLV120 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IQ Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IQ Therm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IQ Therm Classic CLV120
Ціни на IQ Therm Classic CLV120 |
---|---|---|---|---|
IQ Therm Classic CLV050 | від 4 564 грн. | 1 пропозиція | ||
IQ Therm Classic CLV080 | від 5 627 грн. | 1 пропозиція | ||
IQ Therm Classic CLV100 | від 6 401 грн. | 1 пропозиція | ||
IQ Therm Classic CLV120 | від 7 392 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо