Домкрат Iron Hand IH-148276D-K
Iron Hand IH-148276D-K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Hand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Hand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iron Hand IH-148276D-K
Усі ціни 8 →Гидравлический бутылочный домкрат Iron Hand IH-148276D-K | 611 грн. |
Домкрат Iron Hand IH-148276D-K | 617 грн. |
Домкрат гідравлічний телескопічний 2т валіза 148-276мм 2,4кг Iron Hand IH- | 659 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий Iron Hand 2т, в кейсі (IH-148276D-K) 29068 | 596 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий Iron Hand 2 т валізу 148-276 мм 2.3 кг (IH- | 649 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →