Фарбопульт Italco H-4004 HVLP 1.4
Фото 3 |
Italco H-4004 HVLP 1.4 сопло 1.3 ммсопло 1.4 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italco H-4004 HVLP 1.4
Фарбопульт пневматичний ITALCO HVLP 600мл d1,4мм (H-4004-1.4) | 5 340 грн. |
Краскопульт пневматичний HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,4мм (H-40 | 5 340 грн. |
Краскопульт HVLP верх. п/б 600мол, 1,4мм ITALCO H-4004-1.4 | 5 340 грн. |
Модификації Italco H-4004 HVLP 1.4
Ціни на Italco H-4004 HVLP 1.4 |
---|---|---|---|---|
Italco H-4004 HVLP 1.3 | від 5 340 грн. | 3 пропозиції | ||
Italco H-4004 HVLP 1.4 | від 5 340 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →