Фарбопульт Italco H-4004 LVMP 1.3
Фото 3 |
Italco H-4004 LVMP 1.3 сопло 1.3 ммсопло 1.4 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italco H-4004 LVMP 1.3
Фарбопульт пневматичний ITALCO LVMP 600мл d1,3мм (H-4004-1.3LM) | 5 340 грн. |
Краскопульт пневматичний LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,3мм (H-40 | 5 340 грн. |
Краскопульт професійний LVMP верх. п/б 600мол, 1,3мм ITALCO H-4004-1.3LM | 5 340 грн. |
Модификації Italco H-4004 LVMP 1.3
Ціни на Italco H-4004 LVMP 1.3 |
---|---|---|---|---|
Italco H-4004 LVMP 1.3 | від 5 340 грн. | 3 пропозиції | ||
Italco H-4004 LVMP 1.4 | від 5 340 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →