Фарбопульт Italco H-3003 LVMP 1.3
Italco H-3003 LVMP 1.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italco H-3003 LVMP 1.3
Фарбопульт пневматичний ITALCO LVMP 600мл d1,3мм (H-3003-1.3LM) | 3 930 грн. |
Краскопульт пневматичний LVMP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,3мм (H-30 | 3 930 грн. |
Краскопульт із верхнім бачком LVMP 1,3мм, 600мл ITALCO H-3003-1.3LM | 3 930 грн. |
Модификації Italco H-3003 LVMP 1.3
Ціни на Italco H-3003 LVMP 1.3 |
---|---|---|---|---|
Italco H-3003 LVMP 1.3 | від 3 930 грн. | 3 пропозиції | ||
Italco H-3003 LVMP 1.4 | від 3 930 грн. | 3 пропозиції | ||
Italco H-3003 LVMP 1.8 | від 3 930 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →