Фарбопульт Italco D-929 HVLP 1.3
Italco D-929 HVLP 1.3 сопло 1.3 ммсопло 1.4 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Italco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Italco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Italco D-929 HVLP 1.3
Фарбопульт HVLP ITALCO (D-929-1.3) | 5 175 грн. |
Фарбопульт пневматичний ITALCO HVLP BLACK DIAMOND series 600мл d 1,3мм (D- | 5 175 грн. |
Краскопульт пневматичний HVLP (BLACK DIAMOND series) верх.пласт.бачок 600м | 5 175 грн. |
Модификації Italco D-929 HVLP 1.3
Ціни на Italco D-929 HVLP 1.3 |
---|---|---|---|---|
Italco D-929 HVLP 1.3 | від 5 175 грн. | 3 пропозиції | ||
Italco D-929 HVLP 1.4 | від 4 500 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →