Сабвуфер JBL Studio 660P (JBLS660PDKWEP)
Відео 1Фото 4 |
JBL Studio 660P
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:500 Вт
Частотний діапазон:28 – 150 Гц
Всі характеристики
Характеристики Studio 660P
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Studio 660P
Усі ціни 9 →Сабвуфер JBL Studio 660P Dark Walnut (JBLS660PDKWSEP) JBLS660PDKWSEP | 42 999 грн. |
JBL Studio 660P Dark Walnut (JBLS660PDKWEP) офіційна гарантія | 38 499 грн. |
JBL Studio 660P Dark Walnut (JBLS660PDKW) | 42 999 грн. |
Домашній кінотеатр JBL Studio 660P | 52 398 грн. |
JBL Studio 660P Dark Walnut (JBLS660PDKWSEP) JBLS660PDKWSEP | 42 599 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →