Акустична система JBL Studio 680 (JBLS680W)
Фото 4 |
JBL Studio 680 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Studio 680
Усі ціни 9 →JBL Studio 680 Dark Walnut (JBLS680DKW) офіційна гарантія ціна за шт | 28 749 грн. |
Акустика JBL Studio 680 Dark Walnut (JBLS680DKW) 1 шт. JBLS680DKW | 30 499 грн. |
Акустика JBL Studio 680 Dark Walnut (JBLS680DKW) (1 шт.) | 30 499 грн. |
JBL Studio 680 (JBLS680DKW) Black JBLS680DKW | 30 499 грн. |
JBL Studio 680 | 30 499 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →