Свердлильний верстат Optimum OPTIdrill D 23Pro (230 V) 3003015
Фото 3 |
Optimum OPTIdrill D 23Pro (230 V) 3003015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIdrill D 23Pro (230 V) 3003015
Усі ціни 9 →Сверлильный станок Optimum OPTIdrill D 23Pro 230 V 3003015 | 31 896 грн. |
Свердлильний верстат Optimum Maschinen OPTIdrill D 23 PRO/230V/1PH (300301 | 29 600 грн. |
Сверлильный станок Optimum Maschinen OPTIdrill D23 PRO (230V) 3003015 | 30 939 грн. |
Настольный сверлильный станок по металлу OPTIdrill D 23Pro (220 В) 3003015 | 31 896 грн. |
Optimum Optidrill D23Pro (3003015) | 43 120 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →