Свердлильний верстат Jet JDP-17FM (10000380M)
Відео 1Фото 4 |
Jet JDP-17FM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JDP-17FM
Усі ціни 6 →Сверлильный станок JET JDP-17FM 10000380M | 32 389 грн. |
Сверлильный станок JET (JDP-17F-230) | 45 300 грн. |
Настольный сверлильный станок JET JDP-17 FM 10000380M | 32 839 грн. |
Свердлильний верстат JET JDP-17FM 10000380M | 30 344 грн. |
Сверлильный станок JET JDP-17F-230 | 43 941 грн. |
Сверлильный станок JET JDP-17F-230 | 43 035 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель JDP-17FM — напруга мережі 230 В, немає функції реверса
- Модель JDP-17FT — напруга мережі 400 В, є функція реверса
РекомендуємоПорівняти в таблиці →