Пісуар Jika Domino 841101/2 (H8411010000001)
Jika Domino 841101/2 |
|
Додатково пісуар може комплектуватися механізмом змиву і датчиком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Domino 841101/2
Усі ціни 9 →Уринал (пісуар) Jika Domino H8411010000001 | 4 399 грн. |
Пісуар підвісний JIKA Domino (H8411010000001) H8411010000001 | 4 296 грн. |
Пісуар Jika Domino H8411010000001 | 4 569 грн. |
Пісуар підвісний JIKA Domino білий із внутрішнім підводом води H8411010000 | 5 059 грн. |
Пісуар із заднім підведенням води Jika Lyra H8411010000001 | 3 926 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →