Пісуар Villeroy & Boch Omnia Architectura 557400
Villeroy & Boch Omnia Architectura 557400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Omnia Architectura 557400
Усі ціни 12 →Пісуар VILLEROY & BOCH OMNIA ARCHITECTURA 55740001 | 9 600 грн. |
Пісуар Villeroy&Boch Omnia Architectura (55740001) 55740001 | 9 929 грн. |
Пісюар VILLEROY & BOCH OMNIA ARCHITECTURA (55740001) | 15 457 грн. |
Пісуар підвісний VILLEROY&BOCH Omnia Architektura білий із внутрішнім підв | 11 769 грн. |
Уринал Villeroy&Boch Architectura (55740001) 55740001 | 9 180 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості пісуара Villeroy & Boch Omnia Architectura 557400:
- В комплекті болти для монтажу (кріпильний комплект)
- Модель з арт. 5574 25 xx і 5574 20 xx — з керамічної решіткою
- арт. 5574 00 xx, 5574 20 xx — модель без "мушки"
- арт. 5574 05 xx, 5574 25 xx — модель з "мушкою"
- Мушка — зображення мухи, намальоване в пісуарі. Завдяки цьому точність попадання" збільшується на 80%
РекомендуємоПорівняти в таблиці →