Унітаз Jika Lyra Plus H8273860002811
Фото 3 |
Jika Lyra Plus H8273860002811 |
|
10 років гарантії від виробника на кераміку.
Сидіння з кришкою купуються окремо. Виробник рекомендує сидіння арт. H8903840000631 чи арт. H8903850000631.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Lyra Plus H8273860002811
Усі ціни 8 →Унітаз підлоговий Jika Lyra Plus H8273860002811 з бачком і сидінням Soft C | 11 500 грн. |
Унітаз-компакт JIKA Lyra Plus Rimless з бачком (H8273860002811) H827386000 | 9 544 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий JIKA Lyra Plus без сидіння ви | 11 414 грн. |
Jika Jika Lyra Plus H8273860002811 | 10 831 грн. |
Унітаз-компакт JIKA Lyra Plus Rimless з бачком (H8273860002811) H827386000 | 9 748 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →