Унітаз Jika Dino H8603770000001
Jika Dino H8603770000001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Dino H8603770000001
Усі ціни 8 →Унітаз підвісний Jika Dino Rimless H8603770000001 з сидінням Soft Close | 3 927 грн. |
Унітаз підвісний JIKA Dino Rimless з кришкою Soft-Close (H8603770000001) H | 3 720 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий JIKA Dino із сидінням з мікроліфтом H8 | 8 226 грн. |
Унітаз підвісний JIKA Dino Rimless з сидінням Soft-Close (H8603770000001) | 7 026 грн. |
Унитаз подвесной Jika Dino Rimless H8603770000001 с сидением Soft Close | 8 008 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →