Умивальник Jika Lyra Plus 813387 800 мм
Фото 5 | 4 494 грн. Купити! Умивальник Jika Lyra 80 меблевий H8133870001041Santechshara.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Jika Lyra Plus 813387 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- арт. 813387104 — з отвором під змішувач
- арт. 813387109 — без отвору під змішувач
Модификації Jika Lyra Plus 813387
Ціни на Jika Lyra Plus 813387 |
---|---|---|---|---|
Jika Lyra Plus 813382 550 мм | від 1 980 грн. | 1 пропозиція | ||
Jika Lyra Plus 813383 600 мм | від 2 085 грн. | 2 пропозиції | ||
Jika Lyra Plus 813384 650 мм | від 2 415 грн. | 1 пропозиція | ||
Jika Lyra Plus 813387 800 мм | від 4 494 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →