Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Теніс, сквош та бадмінтон   /   Тенісні столи   /   Joola

Тенісний стіл Joola Rollomat Pro

Фото - Тенісний стіл Joola Rollomat Pro
Фото 3
Joola Rollomat Pro
Колір
Тип
для закритих приміщень
Матеріал стільниці
ДСП
Матеріал основи
метал
Дата додавання на E-Katalog
березень 2021
Маркування виробника
11340

11341

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joola 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joola.

Купити Joola Rollomat Pro

Усі ціни 26 →

Тенісний стіл Joola Rollomat Pro ITTF Green (11521) 931268

Sportsprint.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
72 999 грн.

Тенісний стіл Joola Rollomat Pro Ittf Blue (11522)

Тип: для закрытых помещений / Категорія: профессиональный / Конструкція: складная / Матеріал стільниці: ДСП
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
76 999 грн.

Стіл тенісний JOOLA Rollomat Pro ITTF Green (11521) 11521

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Тенісний стіл Joola Rollomat Pro ITTF Blue (11522) 930910

Турнірний тенісний стіл JOOLA Rollomat Pro це надшвидкий стіл для змагань з настільного тенісу. Одна із найбільш продаваних... щезмагальних столів протягом десятиліть в асортименті Joola. Змагальний стіл для настільного тенісу JOOLA Rollomat Pro пропонує першокласну ігрову поверхню та міцну конструкцію, що робить його ідеальним для професійних змагань. Joola Rollomat Pro на 100% виготовлений у Німеччині та має ліцензію міжнародної федерації настільного тенісу (ITTF). Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC. Особливості: - Тенісний стіл сертифікований Міжнародною федерацією настільного тенісу (ITTF) для гри на офіційних змаганнях. - Ігрова поверхня для швидкісної гри - Відчуйте захоплюючу гру з поверхнею столу товщиною 25 мм зі спеціальної деревини із покриттям антивідблиску. Стіл для настільного тенісу Joola Rollomat Pro забезпечує рівномірний відскок м'яча, підвищуючи вашу загальну ефективність гри. Ідеально підходить для клубів з інтенсивним використанням. - Міцний та довговічний - Каркас тенісного стола Joola Rollomat Pro виготовлений з металевого профілю шириною 50 мм, який забезпечує додаткову жорсткість ігрової поверхні під час інтенсивних матчів. Ця міцна конструкція гарантує довговічність, забезпечуючи тривале задоволення. - Режим для одного гравця - адаптуйтеся до вашої гри завдяки двом складаним половинкам, які переводять
Boom-ua.comЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
69 299 грн.

Joola Rollomat Pro ITTF Green (11521) 931268

Orbitreki.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
69 349 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Joola Rollomat Pro

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна