Ракетка для настільного тенісу Donic Top Team 700 New (754197)
Donic Top Team 700 New |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Donic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Donic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Donic Top Team 700 New
Ракетка для настільного тенісу Donic Top Teams 700 (754197) | 722 грн. |
Ракетка для настольного тенниса Donic Top Teams 700 (754197) | 685 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Top Team 700 (754197) | 555 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Top Team 700 (754197) | 1 000 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Top Team 700 (754197) | 684 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →