Машинка для стрижки JRL FreshFade 2020C
Відео 16Фото 7 |
JRL FreshFade 2020C |
|
Надійна та продуктивна професійна машинка для стрижки волосся з комбінованим харчуванням. Може тривалий час працювати на енергії вбудованого ємного Li-Ion акумулятора (до 4 годин) та з прямим підключенням до побутової електричної мережі. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований на активне застосування в перукарнях, салонах краси та барбершопах.
Оснащена довговічним та тихим електродвигуном з можливістю зміни швидкості (6000 та 72000 об/хв). Також варто відзначити застосування ножового блоку з інноваційною технологією Stay Cool, що дозволяє ножу не нагріватись якомога довше. Спеціальний матеріал та конструкція ножів дозволяє залишатися на 7 град холоднішим, ніж у інших машинок (доведено результатами 30-хвилинного тіста).
Як і інші професійні моделі, має ергономічний дизайн міцного корпусу. Машинка для стрижки JRL FreshFade 2020C оснащена широким ножовим блоком завширшки 45 мм із вбудованою системою регулювання висоти зрізу волосся. Найгостріші леза забезпечує покращені можливості для точного моделювання, проріджування, ультракороткої стрижки, гоління «під нуль» та створення окантовок. Є можливість налаштувати ніж для "нульового зрізу". Запатентована технологія Smart Clip дозволяє регулювати швидкість роботи двигуна в залежності від опору в ножах, тому верх ніколи не буде "вантажити" або "проскакувати". Комплектується 10 гребенями: 1.5, 3, 4.5, 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JRL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JRL.
Купити JRL FreshFade 2020C
Усі ціни 16 →Машинка для стрижки JRL FreshFade (FF2020C) | 5 250 грн. |
Машинка для стрижки JRL FreshFade JRL-2020C-G | 5 550 грн. |
Машинка для стрижки JRL Golden FF 2020C (JRL-2020C-G) JRL-2020C-G | 5 550 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Jrl Ff 2020C Onyx | 7 011 грн. |
Jrl Ff 2020C Onyx | 7 182 грн. |