Пульт RadioMaster Boxer M2 ELRS
Відео 13Фото 11 |
RadioMaster Boxer M2 ELRS 4in1ELRS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RadioMaster Boxer M2 ELRS
Усі ціни 17 →Аппаратура управления RadioMaster Boxer ELRS (FCC) RM-Boxer-ELRS | 7 490 грн. |
Пульт управления для FPV RadioMaster Boxer ExpressLRS (HP0157.0043-M2) HP0 | 7 049 грн. |
FPV пульт RadioMaster Boxer ELRS M2 | 7 190 грн. |
FPV пульт RadioMaster Boxer elrs m2 | 7 552 грн. |
Пульт управління для дрона RadioMaster Boxer ExpressLRS (HP0157.0043-M2) | 7 260 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації RadioMaster Boxer M2 ELRS
Ціни на RadioMaster Boxer M2 ELRS |
---|---|---|---|---|
RadioMaster Boxer M2 4in1 | від 6 968 грн. | 8 пропозицій | ||
RadioMaster Boxer M2 ELRS | від 6 823 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →