Кавоварка Jura ENA 4 15344 чорний
Відео 4Фото 10 |
Jura ENA 4 15344 чорний білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jura ENA 4 15344 чорний
Усі ціни 14 →Jura ENA 4 Full Metropolitan Black (EB) (15501) офіційна гарантія | 34 199 грн. |
Кавоварка Jura ENA 4 Full Metropolitan Black (15501) ENA 4 Full Metropolit | 35 902 грн. |
Кавомашина JURA ENA 4 Full Metropolitan Black (EB) | 33 180 грн. |
Jura ENA 4 Full Metropolitan Black (EB) | 37 890 грн. |
Jura ENA 4 Full Metropolitan Black EB ENA4FullMetropolitanBlackEB | 37 889 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Jura ENA 4 15344
Ціни на Jura ENA 4 15344 |
---|---|---|---|---|
Jura ENA 4 15345 білий | від 32 479 грн. | 12 пропозицій | ||
Jura ENA 4 15344 чорний | від 32 000 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →