Кавоварка Jura E8 15247 сріблястий
Відео 4Фото 9 |
Jura E8 15247 сріблястий |
|
Високоякісна побутова кавова машина від відомої швейцарської фірми, що займається виготовленням автоматичних кавоварок преміальної якості. Виробником позиціонується як багатофункціональна модель середнього рівня. Оснащується сучасною цифровою системою програмного керування з 2,8-дюймовим дисплеєм, якою передбачено приготування трьох видів кави (еспресо, американо, рістретто) і чотирьох напоїв (капучіно, флет уайт, лате макіато, гаряче молоко збите в піну).
Важливою особливістю цієї моделі є повністю автоматичний режим приготування кавово-молочних напоїв і гнучка налаштування об'єму, міцності (8 позицій) і температури (2 позиції) видається кави і варіацій на його основі. Завдяки окремим трубок подачі молока/піни, кавоварка Jura E8 може одночасно готувати не тільки дві порції еспресо, але і два капучіно. У конструкції машини використаний незнімний заварювальний блок з попередніми змочуванням.
Вбудована жорновий сталева кавомолка забезпечує 6 різних ступенів помелу, а в процесі заварювання використовується унікальна фірмова технологія імпульсної екстракції P. E. P. (Pulse Extraction Process), що гарантує досягнення оптимального ступеня екстракції. Машина має стильний дизайн, який у свій час отримав престижну нагороду Reddot Award 2016. Чистоту і ідеальне гігієнічний стан кавоварки легко підтримувати завдяки вбудованим режимів очистки і промивки, які виконуються одним натисненням кнопки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jura.
Купити Jura E8 15247 сріблястий
Усі ціни 23 →Jura E8 Moonlight Silver (15336) офіційна гарантія | 53 199 грн. |
Кавомашина JURA E8 Moonlight Silver (EB) | 48 804 грн. |
Jura E8 Platin (15247) | 54 399 грн. |
JURA 15336 | 51 780 грн. |
Кофемашина JURA E8 Platin (EC) (15582) | 59 790 грн. |
- Регульована висота капучинатора 107 — 153 мм
- Енергозберігальний режим
- Підсвічування чашок
Модификації Jura E8 15247
Ціни на Jura E8 15247 |
---|---|---|---|---|
Jura E8 15306 білий | від 46 398 грн. | 31 пропозиція | ||
Jura E8 15247 сріблястий | від 40 400 грн. | 23 пропозиції | ||
Jura E8 15267 сірий | від 50 022 грн. | 18 пропозицій | ||
Jura E8 15235 хром | від 54 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Jura E80 15083 чорний | від 46 380 грн. | 26 пропозицій |