Кавоварка Jura Z10 15348 нержавіюча сталь
Відео 39Фото 11 |
Jura Z10 15348 нержавіюча сталь |
|
Високоякісна і багатофункціональна автоматична кавоварка від відомого швейцарського виробника, що займається виготовленням побутової техніки преміального класу. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначена для найвимогливіших користувачів, що віддають перевагу моделі з можливістю віддаленого бездротового управління. Будучи шедевром швейцарського інженерного мистецтва, кавоварка Jura Z10 15348 пропонує найширший асортимент кавових напоїв.
Одне натискання кнопки дозволяє їй готувати всю палітру гарячих напоїв (від інтенсивного Еспресо до флет-уайт). Завдяки фірмовій технології холодної екстракції Cold Extraction Process і спеціальному процесу подрібнення Product Recognising Grinder (P. R. G.), вона може готувати Холодні кавові напої Cold Brew. У той час як звичайні Холодні кавові напої в основному представляють із себе зварену, а потім охолоджену каву, Cold Extraction Process здійснюється за допомогою пульсації холодної води під високим тиском через спеціально оброблену свіжомелену каву. В результаті в чашці виходить натуральний, підбадьорливий і освіжаючий напій, в якому фруктові аромати кави не супроводжуються присмаком гіркоти. Елегантний зовнішній дизайн, бездоганна якість, довговічні матеріали і найвища точність обробки гарантують кулінарну і естетичну насолоду протягом усього терміну служби машини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jura.
Купити Jura Z10 15348 нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →Jura Z10 Aluminium White (15348) офіційна гарантія | 117 499 грн. |
Кавомашина автоматична Jura Z10 Aluminium White (EA) 15348 | 104 999 грн. |
Кавомашина Jura Z10 Aluminium White | 103 099 грн. |
JURA 15348 | 103 110 грн. |
Кофемашина JURA Z10 Aluminium White (EA) (15348) | 119 490 грн. |
Модификації Jura Z10 15348
Ціни на Jura Z10 15348 |
---|---|---|---|---|
Jura Z10 15410 білий | від 90 699 грн. | 15 пропозицій | ||
Jura Z10 15488 графіт | від 103 001 грн. | 13 пропозицій | ||
Jura Z10 15348 нержавіюча сталь | від 91 760 грн. | 17 пропозицій | ||
Jura Z10 15349 чорний | від 96 999 грн. | 13 пропозицій | ||
Jura Z10 15368 чорний | від 103 272 грн. | 14 пропозицій |