Кавоварка Jura ENA 4 15501 чорний
Відео 2Фото 9 |
Jura ENA 4 15501 чорний білий чорний |
|
Дозатор кави 75 – 105 мм, що регулюється по висоті. Енергозберігаючий режим. Pulse Extraction Process – технологія імпульсної екстракції для кавових напоїв із коротким часом приготування.
Модулі Smart Connect та Wi-Fi Connect продаються окремо і дозволяють налаштовувати напої та регулювати температуру заварювання, використовуючи мобільний додаток J.O.E.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jura ENA 4 15501 чорний
Усі ціни 9 →Jura ENA 4 Full Metropolitan Black (EB) 15501 | 33 423 грн. |
Кавоварка JURA ENA 4 Full Metropolitan Black | 37 890 грн. |
JURA 15501 | 33 180 грн. |
Кофемашина JURA ENA 4 Full Metropolitan Black EB (15501) | 37 890 грн. |
Кавомашина Jura ENA 4 full metropolitan Black (EB)(15501) 15501 | 37 990 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Jura ENA 4 15501
Ціни на Jura ENA 4 15501 |
---|---|---|---|---|
Jura ENA 4 15499 білий | від 30 450 грн. | 21 пропозиція | ||
Jura ENA 4 15501 чорний | від 32 000 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →