Кавоварка Jura E8 15267 сірий
Відео 4Фото 6 |
Jura E8 15267 сірий |
|
Pulse Extraction Process — технологія імпульсної екстракції для кавових напоїв з коротким часом приготування
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jura E8 15267 сірий
Усі ціни 18 →Кавомашина автоматична Jura E8 Dark Inox | 64 999 грн. |
Кавомашина JURA E8 Dark Inox (EB) | 50 022 грн. |
Jura E8 Dark Inox (EB) 15364 | 54 399 грн. |
jura WE8 Dark Inox | 73 890 грн. |
Кофемашина Jura WE8 Dark Inox (EA) (15420) | 82 500 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Jura E8 15267:
- Регульована висота капучинатора 107 — 153 мм
- Енергозберігальний режим
- Підсвічування чашок
Модификації Jura E8 15267
Ціни на Jura E8 15267 |
---|---|---|---|---|
Jura E8 15306 білий | від 46 398 грн. | 28 пропозицій | ||
Jura E8 15247 сріблястий | від 40 400 грн. | 19 пропозицій | ||
Jura E8 15267 сірий | від 50 022 грн. | 18 пропозицій | ||
Jura E8 15235 хром | від 54 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Jura E80 15083 чорний | від 46 380 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →