Автомагнітола JVC KD-X163
Відео 5Фото 2 |
Бездисковий головний пристрій установчого типорозміру 1DIN із зеленим підсвічуванням сегментного дисплея і механічних органів управління. Яскравість підсвічування екрану регулюється автоматично, залежно від зовнішнього освітлення. Передня панелька у моделі видалася знімний. За шторкою ближче до правого борту "фасаду" розміщується USB-порт для підключення зовнішніх накопичувачів даних.
Приблизно в тих же краях знаходиться лінійний вхід AUX. У пам'яті JVC KD-X163 передбачається можливість запам'ятовування двох дюжин радіостанцій: 18 станцій в діапазоні FM і 6 станцій в AM. Функція RDS дозволяє виводити на дисплей передану інформацію у вигляді рядка, що біжить. Модель відтворює аудіофільські формати WAV і FLAC,» читає " WMA і MP3 файли. На кожен з чотирьох підключаються звукових каналів Магнітола видає потужність по 50 Вт. Для гнучкого налаштування звучання пропонується 3-смуговий графічний еквалайзер з 15 предустановками і функція посилення басів. Управлятися автомагнітола може зі штатних кнопок на кермі транспортного засобу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Купити JVC KD-X163
Усі ціни 16 →JVC KD-X163 | 2 198 грн. |
Jvc KD-X163 | 2 405 грн. |
Автомагнитола jvc kd-x163 | 2 479 грн. |
JVC KD-X 163 | 2 207 грн. |
JVC KD-X163 | 2 681 грн. |