Автомагнітола JVC KD-X382BT
JVC KD-X382BT
Монтаж:1DIN
Носії:USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:синя
Підтримка Spotify.
Всі характеристики
Характеристики KD-X382BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JVC KD-X382BT
Усі ціни 12 →Jvc KD-X382BT | 4 051 грн. |
Медиа-ресивер jvc kd-x382bt | 4 263 грн. |
JVC KD-X382BT | 4 692 грн. |
Автомагнітола JVC KD-X382BT | 4 147 грн. |
Автомагнітола JVC KD-X382BT | 4 060 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →