Диск K&K Attika
Відео 25Фото 3 | Товар застарів 1 113 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски K&K →
від 1 624 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 44 мм
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 43 мм
від 1 244 грн.
діаметр (R) 14 - 16 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.4 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 - 53 мм
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 46 мм
від 1 455 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 50 мм
від 1 546 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 98 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 58.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 1 221 грн.
діаметр (R) 14 / 15 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 / 38 мм
від 1 509 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 1 494 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 53 мм
від 1 564 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 1 501 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 49 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.5 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 33 мм
від 1 566 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 64.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 50 мм
від 1 388 грн.
діаметр (R) 14 / 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.6 / 57 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
Модифікації K&K Attika 1
Даної моделі немає в продажу |
Відеоогляди
: 1/18 1967 Peterbilt 359 Road Kings ( KK scale).
16 грудня 2021481 перегляд
4* / KK Boutique Hotel
19 листопада 20192 318 переглядів
K&K 774
24 травня 2019439 переглядів
K&K
24 жовтня 2019526 переглядів
K&K
19 червня 2019466 переглядів
K&k
2 квітня 2020604 перегляда
K&K
2 квітня 2020396 переглядів
K&K
18 червня 2019741 перегляд
K&K
24 травня 2019657 переглядів
K&K
25 жовтня 2019494 перегляда
Amazing KK Daily / Unboxing YouTube Silver Play Button In The Blacksmith's Workplace
7 березня 202042 324 перегляда
Free Fire New Character KK Full Review in Telugu - Good Bye Alok - Garena Free Fire
16 жовтня 2020359 067 переглядів
WIN A NEW CHAOSxSCUF! Giveaway & Unboxing Inside (XBOX ONE / SCUF ONE) | Chaos
18 липня 201419 525 переглядів
3 Best Hotels in Kota Kinabalu!! Hotel ReviewBlimey in KK Ep.13
3 травня 201841 241 перегляд
FIR & IIR Filter Comparison
19 вересня 202110 279 переглядів
Black Madeira KK Fig Tree Unboxing and a Tour of My Humble Fig Collection
13 серпня 201736 011 переглядів
Huawei Watch 3 | Unboxing & Tour | First HarmonyOS Smartwatch!
2 червня 2021237 803 перегляда
Acoustic Pickup comparison - Fishman Rare Earth Blend, K&K Pure Mini
12 травня 20189 202 перегляда
pickup comparison: K&K / Schatten HFN - in one and the same guitar
28 травня 20206 926 переглядів
Livescribe Smartpen 3 review
28 жовтня 2013137 689 переглядів
KK: Bg Urojony - Richard Dawkins Recenzja Ksiki
26 серпня 20172 089 переглядів
KK: Magija Wspczesna - Donald Michael Kraig Recenzja Ksiki
19 жовтня 20171 252 перегляда
KK: Mzg psychopaty - James Fallon Recenzja Ksiki
1 жовтня 2017973 перегляда
KK: Amok - Krystian Bala Recenzja Ksiki
26 квітня 20181 741 перегляд
Electronic calculator KK-568A - recenzja/prezentacja/rozbirka :)
21 травня 20168 098 переглядів