Штампований диск TREBL 7985 6x15/4x114,3 ET44 DIA56,6
від 1 463 до 1 624 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації TREBL 7985 1
Характеристики
TREBL 7985 6x15/4x114,3 ET44 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TREBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TREBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TREBL 7985 6x15/4x114,3 ET44 DIA56,6
Steel Trebl 7985T 6x15 4x114.3 ET44 DIA56.6 Black | 1 463 грн. |
Steel Trebl 7985T (R15 W6 PCD4x114,3 ET44 DIA56,6) 1921739 | 1 494 грн. |
Диск Steel Trebl 7985T Black R15 W6,0 PCD4x114,3 ET44 DIA56,6 | 1 624 грн. |
Закрити
Схожі