Охолоджувальна рідина K2 Kuler -35C Red 220 л (W407C)
K2 Kuler -35C Red 220L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог K2 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі K2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити K2 Kuler -35C Red 220 л
Рідина охолоджуюча K2 KULER LONG LIFE -35 °C червона 222 кг (W407C) | 14 120 грн. |
Рідина охолоджуюча K2 Kuler Long Life -35 °C G12 червона 222 кг синя (W407 | 14 120 грн. |
Антифриз-концентрат червоний 222л g12+ -30°c kuler long life K2, W407C | 17 232 грн. |
Модификації K2 Kuler -35C Red
Ціни на K2 Kuler -35C Red |
---|---|---|---|---|
K2 Kuler -35C Red 1 л | від 73 грн. | 10 пропозицій | ||
K2 Kuler -35C Red 5 л | від 302 грн. | 17 пропозицій | ||
K2 Kuler -35C Red 20 л | від 1 136 грн. | 9 пропозицій | ||
K2 Kuler -35C Red 220 л | від 14 120 грн. | 4 пропозиції | ||
K2 Kuler -35C Red 1000 л | від 135 517 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →