Кухонний ніж KAI Seki Magoroku Shoso AB-5156
KAI Seki Magoroku Shoso AB-5156 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KAI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KAI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KAI Seki Magoroku Shoso AB-5156
Усі ціни 8 →Кухонный нож KAI Seki Magoroku Shoso Сантоку 165 мм (AB-5156) AB-5156 | 2 319 грн. |
Кухонний ніж Kai Seki Magoroku Shoso Сантоку 165 мм (AB-5156) | 2 319 грн. |
Кухонный нож KAI Seki Magoroku Shoso Сантоку 165 мм (AB-5156) AB-5156 | 2 319 грн. |
Кухонний ніж KAI Seki Magoroku Shoso Сантоку 165 мм (AB-5156) | 2 203 грн. |
Ніж сантоку KAI Seki Magoroku Shoso (16.5 см) | 2 503 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →